I take your clothes off And we just sit on the carpet And watch each other in slow-mo.

1. november 2012 at 20:25

Zítra se jdu vážit,tak mi držte palce :D,jestli jsem přibrala,tak asi něco rozmlátím,protože tenhle týden by toho na mě už bylo moc...Ale dneska už mám lepší náladu.MUSÍM myslet pozitivně je asi tak miliarda lidí ( a víc ),kteří jsou na tom hůř a já se můžu zbláznit ze školy,toho že jsem dlouho nikde nebyla,matky a podobných blbostí.Od ted už jen pozitivně a užívat každý den...a to platí pro všechny !! :D
Zítra se někam chystám,ale moc si od toho neslibuju,jdeme na diskotéku,které já vysloveně nesnáším.Nemám ráda disko hudbu ani ty nagelovaný chlapečky všude kolem,ale jedna kamarádka má narozeniny,tak bych se asi měla přizpůsobit a jít kam chce ona.Sakra...zase ten negativní přístup,užiju si to.Zatančím na Pitbulla ( blé :D ) a třeba potkám i někoho normálního,ale hlavně tam budu s lidma co mám ráda,se nakonec budu možná i těšit :D.V sobotu jdu s kamarádem,kterého jsem ho dlouho neviděla na kafe a rozhodli jsme se,že půjdeme na nějakou výstavu nebo podobnou věc,at nemáme ( správný ) pocit,že jediná věc co děláme je opíjení se :DD.
Mám ale jeden problém,začínají mi zase docela dost padat vlasy :(....Nevím co s tím,na jídle přidávat nechci,ale zase plešatá asi moc hezká nedubu :D a bude jedno či budu mít 50 kilo :DD.

x JÍDLENÍČEK x

S : 1 plátek tmavého,žitného chleba,máslo,mrkev

Sv : jablko

O : rizoto ( Šj )

Sv : ovofit ananasový

V : 2 rýžové chlebíčky,šunka,sýr,polévka hovězí do hrnečku,cherry rajčata

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Annie Lee Annie Lee | Web | 1. november 2012 at 20:35 | React

Kamoo, s těma diskotekama, to mam stejně!:DDDDDDD líbíš se mi!:D
Ty vlasy, kup si prášky zvané " Methionin " pomáhají vlasům a nehtům, jsou skvělé a stojí jen 200)

Jinak, děkuju za pochvalu, těší mě to!:)
Chodím na normální základku, ale vzhledem k tomu, že chci na těžkou střední, možná i gympl, tak se teď hodně učím, což je hrozný. ))

2 Misha Misha | Web | 1. november 2012 at 20:56 | React

Nevim co způsobuje padání vlasů, podle mě jíš správně a hezky. Pokud třeba rizota nenecháš třičtvrtě talíře. Ale to snad ne.
A spíš si kup ten Jemný šmakounový salát, je mnohem lepší.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement