November 2012

Keep making me laugh, let's go get high The road is long, we carry on Try to have fun in the meantime

4. november 2012 at 17:05
Včerejšek ? Skvělý den !! Byla jsem hrozně ráda,že jsem se ho viděla.Pořád jsme se něčemu smáli a skvěle si popovídali.Jen mi řekl,že jsem úplně blbá,když držím dietu no a já se řídila jeho radou a celý den jedla co chtěla.Měla jsem výbornej oběd - runnig sushi,seděli jsem tam asi 3 hodiny a snědli skoro všechno.Vyzkoušela jsem různý věci,některý poprvé a naposled,ale jinak vše ostatní bylo VYNIKAJÍCÍ.Naprosto zbožnuju sushi,už mám na něj zase chut :D.A večer když jsem přišla domů,máma koupila ve slevě Milku.Chápete ? U nás není NIKDY nic sladkýho nebo chipsy a podobný věci a když držím dietu,najednou je toho spoustu :D.Jsme se setrou snědly u filmu napůl jednu milku.A vůbec mě to nesere :D,chutnala skvěle ! Upřímně se zamýšlím nad tím,či pořád hubnout na jednu stranu bych chtěla být hubenounká,ale zase jídlo je tááák šíleně dobrý :D a já tlustá nejsem,56 kilo na 173cm je normální ne ? Uvidím,dneska dieta a nechám si to projít hlavou :D .... Měla jsem skvělý víkend a už je domluvených asi dalších 10 akcí jen na Listopad,takže mám skvělou náladu,doufám,že vydrží :D.Měla bych se jít učit,ale jdu dělat něco jinýho.Cokoliv ! :D

x JÍDELNÍČEK (dnes ) x

S : 1 plátek tmavého žitného chleba,gervais.ředkvičky

O : hráškové rizoto

Sv : půl keblubu

V : 2 rýžové chlebíčky,šunka,sýr,paprika,kukuřice

amazing song,amazing video


Jealousy, turning saints into the sea ,swimming through sick lullabies

3. november 2012 at 6:31

Pamtadadapat.....Jsem už hodinu vzhůru a nevím co dělat.Před 3 hodinama jsem se vrátila a spala jsem asi hodinu,dvě.Já to tak mám vždycky po nějaké akci,teda když se domů nevracím v 7 ráno ( ach kde jsou ty časy ?? ).Včerejšek ? Fáájn :),zase ne dokonalý,ale to jsem ani nečekala.Myslela jsem,že to bude o hodně horší.Nejdřív jsme se rozhodli ( šíleně chytře ),že budeme pít venku.Sice až taková zima nebyla,ale já klasická frajerka,jsem toho na sobě víc neměla než měla :D a klepala jsem se už po první půl minutě.A navíc trochu pršelo,tak se šlo pít do KFC.Musím podotknout,že to vypadá šíleně nenápadně,když si banda asi 20 lidí koupí JEDEN bezedný kelímek a příííšerně nenápadně se snaží pod stolem do něj lít Morgena nebo Tullamorku :D.Já nejsem poslední dobou zvyklá pít tak jako dřív a navíc jsem toho moc nesnědla,takže to šlo rychle :D.Bylo to super.Nesmyslné běhání z vagonu do vagonu v metru,kreslení po sobě s neznámým ( pěkným !! ) klukem vzkazy fixou nalezenou na záchodě ( WTF ?? ).Hrozně mě bavilo si vymýšlet.Vždycky když se se mnou někdo cizí začal bavit,jsem tvrdila,že jsem ze Španělska ( ano já absolutně světlá blondýna :D) nebo že jsem na vysoký škole a podobný nesmysly.
Ranní váha - 56.3 - nevím,nevím.Delší dobu jsem se nevážila a minulý víkend byl docela DOST ( !!! ) přežírací a potom jsem neměla odvahu se zvážit.Každopádně jestli jsem přibrala,tak se asi zblázním !!! Uvidíme příští týden :).

x JÍDELNÍČEK x

S : Dobrá vláknina skořicová,mléko

Sv : jablko,paprika

O : Rio mare tunák s kuskusem,jablko,mrkev

V : 3 rýžové chlebíčky,šunka,sýr,gervais,okurka


I take your clothes off And we just sit on the carpet And watch each other in slow-mo.

1. november 2012 at 20:25

Zítra se jdu vážit,tak mi držte palce :D,jestli jsem přibrala,tak asi něco rozmlátím,protože tenhle týden by toho na mě už bylo moc...Ale dneska už mám lepší náladu.MUSÍM myslet pozitivně je asi tak miliarda lidí ( a víc ),kteří jsou na tom hůř a já se můžu zbláznit ze školy,toho že jsem dlouho nikde nebyla,matky a podobných blbostí.Od ted už jen pozitivně a užívat každý den...a to platí pro všechny !! :D
Zítra se někam chystám,ale moc si od toho neslibuju,jdeme na diskotéku,které já vysloveně nesnáším.Nemám ráda disko hudbu ani ty nagelovaný chlapečky všude kolem,ale jedna kamarádka má narozeniny,tak bych se asi měla přizpůsobit a jít kam chce ona.Sakra...zase ten negativní přístup,užiju si to.Zatančím na Pitbulla ( blé :D ) a třeba potkám i někoho normálního,ale hlavně tam budu s lidma co mám ráda,se nakonec budu možná i těšit :D.V sobotu jdu s kamarádem,kterého jsem ho dlouho neviděla na kafe a rozhodli jsme se,že půjdeme na nějakou výstavu nebo podobnou věc,at nemáme ( správný ) pocit,že jediná věc co děláme je opíjení se :DD.
Mám ale jeden problém,začínají mi zase docela dost padat vlasy :(....Nevím co s tím,na jídle přidávat nechci,ale zase plešatá asi moc hezká nedubu :D a bude jedno či budu mít 50 kilo :DD.

x JÍDLENÍČEK x

S : 1 plátek tmavého,žitného chleba,máslo,mrkev

Sv : jablko

O : rizoto ( Šj )

Sv : ovofit ananasový

V : 2 rýžové chlebíčky,šunka,sýr,polévka hovězí do hrnečku,cherry rajčata