Who says I can´t get stoned,plan a trip to Japan alone,doesn´t matter if i even go

28. october 2012 at 20:40

Dneska se žádná dieta nekonala...ale mám na to dobrý důvod :D.A to jest KOCOVINA,nevím jak to máte vy,ale já hned jak se mi přestane chtít zvracet,mám šíílenou chut jíst a přepadají mě dost zvláštní chutě.Třeba ráno JÁ,který na snídani nemůže nic kromě ovoce,jogurtu nebo musli,jsem snědla tunáka s kuskusem,nevím jestli vám to nepříjde hnusný,ale za normálních okolností bych to na snídani nepozřela :D.Prostě jsem celý den jedla a spala,četla a koukala na filmy ( PROJECT X = doporučuju všichni povině kouknout :D ).S dietou začínám ZÍTRA :D ..... ale fakt !! :P
Ráda bych vám řekla něco o včerejšku,ale moc si toho nemapatuju,sice jsem od tý akce čekala troošičku víc ( hlavně od jedné osoby),ale bylo to fajn.Sranda byla,zatančila jsem si,odehnala pár úchylů,potkala lidi co jsem neviděla asi 2 století.Dobrý......ale mohlo to být výborný.....Snad příště :).
Všechno učení,co jsem dostali na prázdniny jsem si děsně chytře odložila na neděli........Dneska jsem nic z toho ani neviděla :DDDD.Jestli já tenhle rok projdu,tak projdou všichni :DDDD.


D.O.K.O.N.A.L.Á písnička,sice mi jí hoodně lidí kritizuje,ale já jí naprosto a upřímně miluju :D ( !!! )

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement